PEPE'S Sueño de Cuba
V samom srdci Karibského mora, tam kde sa nachádzajú tie najkrajšie pláže a letoviská, tam kde sa fajčia tie najlepšie cigary, leží Kuba - krajina s bohatou a pohnutou históriou. A práve táto krajina plná kontrastov a farieb, nás inšpirovala pri zariadení interiéru reštaurácie PEPE'S Sue?o de Cuba, kam sme sa pokúsili preniesť kúsok tohto žeravého a pulzujúceho karibského raja...
 
Štýl a elegancia na jednom mieste
PEPE'S Sueño de Cuba pozostáva z reštauračnej a kaviarenskej časti a jej súčasťou je tiež štýlová fajčiareň – Partagas, kde si môžete spolu s kávou vychutnať niektorú z našej širokej ponuky cigár.
V plne klimatizovanej reštaurácii s kapacitou 90-100 osôb Vám ponúkame každý deň v čase od 11:00 do 13:30 výber z piatich druhov chutných jedál v rámci obedového menu ako aj možnosť organizovania osláv, svadieb, či iných spoločenských alebo rodinných udalostí.
Newsletter
Dôležité informácie a obedové menu priamo na Váš e-mail.
Úvod Menu Akcie Fotogaléria Kontakt
Používame súbory cookie k analýze návštevnosti a aby sme mohli naše webové stránky lepšie prispôsobiť Vašim potrebám. Používaním našich webových stránok súhlasíte s ukladaním súborov cookie na Vašom počítači, tablete alebo smartfóne.